Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım

Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım

FİRMAMIZ MOTORLU ARAÇLARIN OLMADIĞI CUMHURİYETİMİZİN İLK YILLARINDA DEVLET ERKANLARININ RİCASI ÜZERİNE 1. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİNİN KAMU RESMİ EVRAKLARINI KÖY VE KASABALARA TAŞIMA GAYESİ İLE DEVLET’E HİZMET ETMESİ İLE DOĞMUŞTUR.

İLERLEYEN ZAMANLARDA SAKARYA ESNAFININ RİCA VE İSTEKLERİ İLE POSTA TAŞIMACILIĞINA YÜK TAŞIMACILIĞI’DA EKLENMİŞ VE TREN SEFERLERİNİN BAŞLAMASI İLE ADAPAZARI EKSPRES AMBARI KURULMUŞTUR. 1951 YILINDA ARABALI VAPUR TAŞIMACILIĞI BAŞLADIĞINDA ŞEHİRLER ARASI KAMYON İLE YÜK TAŞIMACILIĞI DA EKLENMİŞ , PARSİYEL YÜK TAŞIMASI İLE BİRLİKTE GÜNÜMÜZ AMBAR TAŞIMACILIĞI AKTİF OLARAK BAŞLAMIŞTIR.

TEKNOLOJİNİN GELİŞMESİ , İNSANLARIN İHTİYAÇLARININ DEĞİŞMESİ , EKONOMİNİN SARSILMASI İLE 1999 YILI DEPREM SONRASINDA 3. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİ İLE İŞVEREN VE İŞÇİ SENDİKALARI ÖRGÜTLENMESİ DAHİLİNDE 3 FİRMA BİRLEŞMİŞ VE BUGÜN Kİ ADINI ALAN ADAPAZARI TAŞIMACILIK KARGO VE DAĞITIM TİC. LTD. ŞTİ KURULMUŞ , ORTAKLARIN ÇALIŞMA PRENSİPLERİNE AYKIRI ÇALIŞMASIYLA ÖZTOPALOĞLU AİLESİ ŞİRKETİ TAMAMEN DEVRALMIŞ VE HIZLA İLERLEYEN AMBAR – LOJİSTİK SEKTÖRÜ YURT İÇİ TAŞIMACILIĞINDA SAĞLAM ADIMLAR İLE İLERLEMİŞTİR.

ATD LOGOMUZ İLE ADAPAZARI TAŞIMACILI KARGO VE DAĞITIM TİC. LTD. ŞTİ OLARAK 3. VE 4. KUŞAK ÖZTOPALOĞLU AİLESİ BÜNYESİNDE CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞ YILLARINDAN BU GÜNE GELEN TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE YENİLİĞİ BENİMSEYEREK , HIZLA İLERLEYEN TEKNOLOJİYE UYUM SAĞLAYARAK , YASAL İLKELERE UYGUN , TAŞIMACILIK BELGELERİ EKSİKSİZ VE DÜZENLİ YENİLEYEREK ( R1 / N 2 ) TİCARİ AHLAKTAN ÖDÜN VERMEDEN , KALİTELİ , HIZLI , GÜVENLİ TAŞIMACILIK PRENSİPLERİNİ İLKE EDİNMİŞ , EĞİTİMLİ VE DENEYİMLİ , DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA ESASLARINDAN VAZGEÇMEDEN EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.